נעשה ונשמע (פרשת אמור)

נעשה ונשמע (פרשת אמור)

"פנים מאירות" לכל אחת

עם התחלת ראש חודש אייר, הבא עלינו ועל כל עם ישראל לטובה, החלה מדרשיית "פנים מאירות" בסבב השיעורים הקבועים המתקיימים במדרשייה מידי שבוע בשבוע לחיזוק הנשים הנשואות, וכן הרווקות.

במדרשייה המנוהלת בהנהגתו ובפיקוחו של הרב גיא אלקנה לוטינגר שליט"א ראש בית ההוראה "שואל ומשיב" בת ים, מתקיימים פעמיים בשבוע שיעורים נפלאים ומחזקים במוסר ובהשקפה לבנות את הנשים בחיזוקים נכונים, ובפרט עקב הנסיונות באמונה שחווים אנו ורואים בעינינו כמעט יום יום, ואשה שחזקה באמונה ובהנהגה נכונה כל הבית נשען עליה, וצריכה זאת מידי שבוע.

וכן נותנת המדרשייה מקום וזמן גם כן לנושא שיעורי ההלכה לנשים שכידוע הנושא ההלכתי הוא בעל רפיון רב אצל הרבה נשים, שמתקשות למצוא שיעור הלכתי קבוע שמרכז להם נושאים בהלכה לפרטי פרטים, בדגשים רבים, וכמובן הקו ההלכתי המתווה את המדרשייה הוא על פי הלכותיו וספריו של רבינו הגדול, אור העולם, רבינו עובדיה יוסף זיע"א, וכן על פי ספריו של בנו ממשיך דרכו, מרן הראש"ל הרב יצחק יוסף שליט"א פוסק הדור והדרו, בעל ספרי "ילקוט יוסף" הנפלאים.

השיעורים נמסרים כמובן על ידי רבניות בלבד, הרבנית הס שתחי' והרבנית לוטינגר שתחי', שמונחות ע"י הרב לוטינגר בפיקוח מלא על תכני ההלכות בשיעורים, וכן במסרים ההשקפתיים והמוסרים המועברים במדרשייה.

השיעורים במדרשית "פנים מאירות" מתקיימים בימי שני 20:45-22:00 שיעור לרווקות, ורביעי 20:45-22:00 שיעור לנשואות, בבית הכנסת "אהבה ואחוה" רחוב פנחס לבון 1 חולון (בקומה השלישית), כולן מוזמנות!

פרטים בטלפונים: 055-6788990, 054-8598323

0 צפיות
  • Facebook Social Icon
CreativeLogo.png

כל הזכויות שמורות לקול קורא 2019